Tworzymy idnywidualne rozwiązania do zarządzania przedsiębiorstwem

Jeśli szukasz firmy która zrozumie strukture działania Twojego przedsiębiorstwa, a następnie zaprojektuje i stworzy system do zarządzania Twoją firmą, który usprawni jej działania to dobrze trafiłeś

Nasze rozwiązania zostały wdrożone w już ponad 30 firmach w Polsce i zagranicą, a tym samym stworzone przez nas systemy wykorzystywane są już przez ponad 500 osób.

Systemy do zarządzania kontaktami z klientami - CRM

Rozwiązania CRM pozwalają na uporządkowanie wiedzy i informacji na temat klientów firmy oraz mają wpływ na zwiększanie sprzedaży produktów i usług, dzięki czemu w dość sprawny sposób można przewyższyć konkurencję. Użytkownicy systemu mają stały dostęp do informacji dotyczących współpracy z danym kontrahentem, w tym dokumentów handlowych, notatek, faxów, czy przedstawionych ofert.

Każdy stworzony przez nasz system CRM w oczywisty sposób wspiera przeprowadzanie kampanii marketingu bezpośredniego i przyspiesza cykl sprzedażowy. Inwestycja w postaci systemu CRM przyczynii się w znacznym stopniu do późniejszej optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa oraz do usprawnienia kontaktów z klientem.

Systemy do zarządzania przedsiębiorstwem - ERP

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Tworzymy wewnętrzne systemy informatyczne do zarządzania przedsiębiorstwem z uwzględnieniem takich modułów jak:

  • Zarządzanie magazynem
  • Zarządzanie rachunkowością
  • Zarządzanie sprzedażą
  • Zarządzanie procesami logistycznymi

Systemy ERP stowrzone przez Cyrek Internt Technologies znalazły swoje uznanie pośród polskich i zagranicznych firm wysyłkowych prowadzących działalność głównie w e-handlu, oraz firm handlowych nie prowadzących sprzedaży on-line.