• Dla wszystkich nowych klientów oferujemy dodatkowo kupon o wartości 300zł na reklamę w wyszukiwarce Google. Dzięki temu zanim rozpoczniesz reklamować się w Google przetestuj i przekonaj się sam o skuteczności reklamy w wyszukiwarkach internetowych.

Bezpłatna wycena! Zadzwoń 531 029 481 lub skorzystaj z poniższego formularza
Aby ułatwić wycenę usługi pozycjonowania podaj adres strony, która miałaby być pozycjonowana, określ branżę jakiej dotyczy strona www, lub prześlij słowa kluczowe i frazy na jakie strona miałaby być pozycjonowana.

Dlaczego warto inwestować czas i pieniądze w działania SEO?

Dlaczego to jest tak ważne?

Udowodniono naukowo, że Internauci rzadko poszukują informacji dalej niż na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. W większości ich wybór dotczący strony na jaką przejdą z wyników wyszukiwania dotyczy tylko kilku pierwsztch pozycji. Poniżej przedstawiamy wyniki badania o nazwie Eye Tracking, który potiwierdzaja, że punkty na które spoglądamy przegladając wyniki wyszukiwania to lewa, górna część monitora. Dlatego jeśli nie ma tam naszej strony, możemy być prawie pewni, że Internauta nie trafi na naszą stronę.

Czym jest pozycjonowanie?

Skuteczne pozycjonowanie polega na długotrwałym działaniu mającym na celu umieszczenie stron internetowych na jak najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google, Wp.pl, Onet.pl czy też Bing.

Na proces pozycjonowania składa się szereg działań przygotowawczych. Przede wszystkim należy dobrze i rozważnie określić listę słów kluczowych na jakie będzie pozycjonowana strona. Trafny dobór słów kluczowych, lub zestawów słów (fraz) powinien być ściśle powiązany z tematyką pozycjonowanej strony.

Powierzając nam swoją stronę możesz mieć pewność, że usługa pozycjonowania będzie wykonana rzetelenie przy użyciu tylko legalnych metod zgodnych z wytycznymi największych wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu strony naszych klientów systematycznie pną się w górę uzyskując najwyższe pozycje i nie znikają za karę z wyników wyszukiwania.

Poszukując informacji w internecie najczęściej kończymy wyszukiwanie informacji na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Dlatego bardzo ważne jest, aby strona była widoczna na jak najlepszych pozycjach. Dobra pozycja w wynikach wyszukiwania to gwarancja wzmożonego ruchu na stronie internetowej co przekłada się na zyskanie nowych klientów, a przez to zwiększenie obrotów firmy.

Działania pozycjonowania i optymalizacji stron najczęściej prowadzi się równolegle do działań marketingowych takich jak reklama w internecie. Polecamy zapoznanie się z naszą ofertą dotyczącą prowadzenia kampanii reklamowych na linki sponsorowane. Wartą szerszej uwagi jest również reklama kontekstowa. Dla bardziej wymagających klientów prowadzimy również działania Public Relations w Internecie - ePR. Zapraszamy do współpracy!