• Dla wszystkich nowych klientów oferujemy dodatkowo kupon o wartości 300zł na reklamę w wyszukiwarce Google. Dzięki temu zanim rozpoczniesz reklamować się w Google przetestuj i przekonaj się sam o skuteczności reklamy w wyszukiwarkach internetowych.
Pozycjonowanie pełne

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie Pełne to kompleksowa usługa pozycjonowania skierowana przede wszystkim do właścicieli sklepów internetowych, czy też firm z bogatą ofertą usług.

Pozycjonowanie pełne rozpoczynamy od przeprowadzenia pełnego audytu SEO w efekcie czego klient dostaje zestaw informacji i wskazówek dotyczących zalecanych do wykonania zmian przed przystąpieniem do samego procesu pozycjonowania. Za wprowadzenie w życie naszych zaleceń odpowiedzialny jest klient. Istnieje możliwość odpłatnego wprowadzenia zmian przez naszych programistów.

Kolejnym krokiem jest dobór odpowiednich słów kluczowych i fraz, które będą używane w procesie pozycjonowania. W ramach usługi dokonywana jest pełna analiza słów kluczowych. Analizujemy rynek danej branży i dobieramy słowa kluczowe, które będą przynosiły wzrost ruchu na pozycjonowanej stronie. Przy usłudze pozycjonowania pełnego istnieje możliwość aktualizacji listy słów w każdym momencie. Jeśli ruch z danej frazy będzie nie wystarczający możemy wykreślić ją z listy pozycjonowanych fraz i zastąpić nową frazą. Zawsze istnieje możliwość powiększenia listy pozycjonowanych fraz np. w przypadku powiększenia oferty w sklepie, czy wprowadzeniu przez klienta do oferty nowych usług. Aktualizacja dokonywana jest po przez aneks do umowy.

W przypadku pozycjonowania pełnego my z techniki pozycjonowania szerokiego inaczej zwanego pozycjonowaniem Long Tail. Technika ta pozwala na skierowanie dużo większego ruchu na stronę klienta niż w przypadku tradycyjnego pozycjonowania. Lista fraz na jakie pozycjonowany jest serwis zależy w dużej mierze od wielkości serwisu (w tym ilości podstron). Często jest to nawet kilkaset słów kluczowych i fraz.

Nasi klienci otrzymują dostęp do systemu monitorowania pozycji, gdzie codziennie mogą sprawdzać pozycje pozycjonowanej strony na jakiej występuje w wynikach wyszukiwania.

W przypadku pozycjonowania pełnego umowę podpisujemy na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Klient jest zobowiązany w tym okresie do zapłaty za usługę tylko w momencie uzyskania oczekiwanych wyników. Pozycja strony w wynikach wyszukiwania określana jest z dokładnością do jednego dnia. Klient będzie ponosił opłaty związane z daną frazą dopiero od momentu uzyskania przez frazę pozycji w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania, lub w przypadku wybrania ryczałtowego modelu rozliczeniowego co miesiąc po wykonaniu usługi (niezależnie od osiąganych pozycji przez stronę).

Zapoznaj się z porównaniem modeli rozliczeniowych za usługę pozycjonowania.