• Dla wszystkich nowych klientów oferujemy dodatkowo kupon o wartości 300zł na reklamę w wyszukiwarce Google. Dzięki temu zanim rozpoczniesz reklamować się w Google przetestuj i przekonaj się sam o skuteczności reklamy w wyszukiwarkach internetowych.
Pozycjonowanie fraz

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie fraz to usługa polegająca na promowania strony na kilka wybranych przez klienta fraz (słów kluczowych). W przypadku pozycjonowania fraz nie podejmujemy się w ramach usługi przeprowadzenia audytu strony i optymalizacji strony. Jednakże klient ma możliwość dodatkowego wykupienia audytu SEO, a także wykupienia usługi analizy i doboru odpowiednich słów kluczowych.

W przypadku pozycjonowania konkretnych fraz opłata uzależniona jest od wybranych słów i od pozycji słów jakie osiągnie strona w czasie trwania umowy. W przypadku kiedy strona na danej słowo kluczowe nie znajduje się na jednej w pierwszych dziesięciu pozycji klient nie ponosi żadnej opłaty związanej z pozycjonowaniem tego słowa. Innymi słowy w przypadku pozycjonowania konkretnych kilku fraz płacisz tylko za efekty!

Po otrzymaniu fraz od klienta na jakie chciałby pozycjonować stronę przygotowujemy pisemną ofertę na wykonanie usługi. Każde słowo podlega osobnej wycenie. Cena za pozycjonowanie strony na daną frazę zależy stopnia trudności frazy (konkurencyjności) oraz pozycji jaką strona uzyska podczas procesu pozycjonowania. Jeśli średnia pozycja strony na daną frazę w okresie jednego miesiąca jest poza pierwszą dziesiątką klient nie ponosi w tym modelu rozliczeniowym żadnych opłat związanych z pozycjonowaniem danej frazy.

W czasie procesu pozycjonowania strony klient ma dostęp do codziennych statystyk dotyczących pozycjonowanych fraz. W każdym momencie klient może sprawdzić uśrednione pozycje na których znajduje, bądź znajdowała się w danym dniu jego strona.

W przypadku pozycjonowania kilku fraz umowę podpisujemy na minimum jeden rok.  Klient jest zobowiązany w tym okresie do zapłaty za usługę tylko w momencie uzyskania oczekiwanych wyników. Pozycja strony w wynikach wyszukiwania określana jest z dokładnością do jednego dnia. Klient będzie ponosił opłaty związane z daną frazą dopiero od momentu uzyskania przez frazę pozycji w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania.