• Dla wszystkich nowych klientów oferujemy dodatkowo kupon o wartości 300zł na reklamę w wyszukiwarce Google. Dzięki temu zanim rozpoczniesz reklamować się w Google przetestuj i przekonaj się sam o skuteczności reklamy w wyszukiwarkach internetowych.
Optymalizacja stron internetowych

Pozycjonowanie stron

Usługę optymalizacji strony internetowej rozpoczynamy od audytu strony pod kątem pozycjonowania (SEO). Następnie przygotowujemy obszerny kilkudziesięciostronicowy dokument zawierający instrukcje dla właściciela strony co należy zmienić, aby pozycjonowanie przyniosło lepsze efekty w krótszym czasie. Nasze zalecenia mają na celu zwiększenie widoczności strony i jej zawartości przez wyszukiwarki internetowe. Optymalizacja stron internetowych dotyczy zarówno kodu strony internetowej jak, treści zawartych w witrynie oraz sposobu ich prezentacji.

Procesowi optymalizacji poddajmy również multimedia takie jak filmy i zdjęcia prezentowane w witrynie, dzięki czemu w bardzo czytelny i przykuwający wzrok sposób są prezentowane w wynikach wyszukiwania Google i Bing.