Kreowanie wizerunku firmy w mediach społecznościowych

Marketing Szeptany inaczej zwany jako Buzz Marketing to stały punkt naszej oferty. Budowanie pozytywnego wizerunku bez wątpienia jest dla prężnie rozwijającej się firmy jednym z kluczowych aspektów strategii marketingowej. Proponowanym przez nas rozwiązaniem jest jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych XXI wieku – buzz marketing czyli marketing szeptany. Marketing szeptany to nie tylko teoria. To praktyczne zyski firm, które znacząco poprawiły swój wizerunek i rozpoznawalność, co stało się kluczem do ich sukcesu. Średnio w perspektywie miesiąca marketing szeptany może pozwolić na 20-30% zwiększenie liczby internautów odwiedzających promowaną stronę.

Działania oferowane przez naszą firmę w zakresie marketingu szeptanego skupiają się na budowaniu pozytywnego wizerunku marek i produktów poprzez tak popularne dzisiaj narzędzia jak fora internetowe czy blogi. Docieramy w ten sposób do Klienta poprzez bezpośredni dialog, „podszeptując” mu konkretne rozwiązania. Jako że wykorzystujemy bezpłatne kanały przekazu, usługi, które proponujemy, charakteryzują się największą skutecznością w stosunku do poniesionych na nie nakładów finansowych. Specjalizujemy się w prowadzeniu kampanii marketingu szeptanego dla małych i średnich firm, często działających w dosyć specyficznych branżach.

Jak to robimy?

  • ustalamy kierunek działań wizerunkowych na portalach, w serwisach społecznościowych, forach, grupach dyskusyjnych oraz blogach
  • popularyzujemy wiedzę o Twojej firmie
  • inicjujemy dyskusje, modelujemy jej kształt oraz w łagodny sposób promujemy Twoją firme
  • przedstawiamy wizerunek Twojej firmy jako lidera i eksperta w branży
  • monitorujemy Internet w poszukiwaniu informacji o Twojej firmie
  • tworzymy virale (marketing wirusowy), które rozprzestrzeniają się w sieci promując Twoją firmę