Linki sponsorowane

Reklama w wyszukiwarkach

Reklamy w wyszukiwarkach takich jak jak Google to najszybszy sposób na dotarcie do klienta. Reklamy Adwords noszą nazwę linków sponsorowanych. Linki sponsorowane wyświetlają się tuż nad, jak i po prawej stronie tradycyjnych wyników wyszukiwania.

Za co płacisz w ramach usługi prowadzenia kampanii linków sponsorowanych?

  • Audyt SEM
  • W ramach usługi prowadzenia kampanii reklamowej w wyszukiwarce Google przeprowadzimy nieodpłatnie Audyt SEM reklamowanej strony internetowej. Audyt SEM zawiera informacje jakie elementy serwisu wymagają zmian przed rozpoczęciem kampanii reklamowej, aby reklamy kosztowały jak najmniej. Przygotowany raport pozwala przeprowadzić optymalizacje reklamowanej stronę, dzięki czemu kampania AdWords osiąga zdecydowanie lepsze wyniki przy niższych kosztach. Za wdrożenie zmian w serwisie odpowiedzialny jest Klient. Oczywiście w ramach odpłatnej usługi możemy wdrożyć wszystkie zmiany w Twoim serwisie internetowym
  • Projekt kampanii reklamowej
  • W ramach kompleksowej usługi stworzymy dla Twojej firmy unikalny projekt kampanii reklamowej oraz pomożemy w określeniu potrzebne budżetu, który zapewni sukces kampanii reklamowej. Projekt skutecznej kampanii reklamowej w Google to przede wszystkim odpowiedni dobór słów i fraz kluczowych, które zapewnią, że odbiorcy reklamy po kliknięciu w nią znajdą na pewno to czego szukają. Następnie w ramach usługi stworzymy dla Twoich reklam unikalne i przyciągające potencjalnych klientów teksty reklamowe.
  • Monitorowanie kampanii
  • W czasie trwania kampanii będziemy cały czas czuwać nad tym, aby reklamy uzyskiwały tylko najwyższe i przy tym najlepsze miejsca przy jak najniższych kosztach. W każdej chwili możemy rozbudować kampanie linków sponsorowanych o nowe reklamy. Będziemy optymalizować już istniejące reklamy, tak aby przynosiły najlepsze efekty.
  • Raportowanie
  • Regularnie będziemy składać raporty ze skuteczności prowadzonych przez nas działań. Dowiesz się dokładnie na co wydajesz pieniądze i jakie przynosi to korzyści Twojej firmie.

Jak to działa?


Obejrzyj poniższą prezentacje aby w skrócie poznać możliwości systemy Google Adwords.